"Підтримати"
Новини
Всі новини

З 11 червня 2017 року громадяни України в’їжджатимуть до країн Європейського Союзу без віз


Прогнозовано, що у країнах ЄС значно зросте навантаження на консульських посадових осіб. У цьому зв’язку МЗС прийнято рішення про посилення консульської присутності у закордонних дипломатичних установах країн ЄС. 

Про це повідомляє Infokava.com з посиланням на Департамент консульської служби МЗС України

З метою створення сприятливих умов для громадян України щодо користування правом безвізового в’їзду до країн-членів ЄС (крім Великої Британії та Ірландії) та учасниць Шенгенської зони, що не входять до ЄС, МЗС доручило консульським посадовим особам невідкладно інформувати міграційні та прикордонні служби із зазначенням номерів «гарячих ліній» установ для підтримання оперативного зв’язку, у разі виникнення необхідності.

Консульські посадові особи здійснюватимуть моніторинг ситуації в пунктах пропуску через державний кордон країни перебування за місцем розташування дипломатичної/консульської установи (у міжнародних аеропортах, автомобільних пунктах пропуску) і будуть готові оперативно реагувати на можливі ускладнення при перетині кордонів ЄС українцями у безвізовому порядку. 

11 червня консули перебуватимуть у міжнародних аеропортах ЄС та наземних пунктах пропуску.

МЗС проведено роботу з провідними операторами мобільного зв’язку на ринку України щодо інформування громадян України про запровадження безвізового режиму.

Наприкінці 2016 року МЗС введено в дію веб-ресурс «Поради подорожуючим» з метою надання громадянам України, які планують подорож за кордон, оперативної інформації щодо безпекової ситуації в різних країнах світу, основ їх міграційного законодавства, митних правил, фітосанітарних вимог, рекомендацій щодо дій у надзвичайних ситуаціях, контактів дипломатичних представництв та консульських установ України за кордоном.

У червні ц.р. МЗС планує ввести в дію інформаційний сервіс добровільної реєстрації українських громадян при подорожах за кордон «ДРУГ» з метою попередження, за потреби – надання сприяння громадянам України, у разі надзвичайних подій за кордоном (природних катаклізмів, соціальних заворушень, військових конфліктів).

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини