"Підтримати"
Новини
Всі новини
/

Google покаже унікальну красу дерев'яних церков Карпат у віртуальному турі


Google випустила віртуальний тур по унікальним дерев'яним церквам Карпатського регіону, віднесених до світової спадщини ЮНЕСКО.

Тур був розроблений у партнерстві з Міністерством культури України, повідомляється в офіційному блозі Google, передає Infokava.com з посиланням на oleg-leusenko.livejournal.com

"Віртуальний тур перенесе в саме серце Карпат і дасть можливість познайомитись з унікальною архітектурою стародавнього українського мистецтва, шедеврами європейського будівництва культурної спадщини ЮНЕСКО. За допомогою зручної навігації і голосового супроводу можна дізнатися багато цікавого про старовинні церкви", - йдеться в повідомленні.

Під час розробки були оцифровані 8 дерев'яних церков регіону і створений спеціальний сайт "Дерев'яні церкви Карпатського регіону", де можна дізнатися більше про кожну з церков, а також прокласти до них маршрути на картах Google. 3D-тури всіх цих церков доступні і в режимі Street View) на картах Google.Завдяки 360-градусним панорамам можна не лише оглянути будівлі церков зовні і погуляти навколишньою територією, але і зайти всередину і помилуватися інтер'єром і старовинними іконами.

Щоб почати тур, необхідно зайти на сайт churches.authenticukraine.com.ua і вибрати місце, яке вас цікавить, на Google-картах в режимі Street View.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме