"Підтримати"
Новини
Всі новини

Україна і Канада будуть співпрацювати в сфері кіновиробництва


Україна зацікавлена в запуску проектів спільного кіновиробництва з Канадою і має намір укласти відповідну угоду.

Про це розповів міністр культури України Євген Нищук за результатами своєї зустрічі з заступником міністра з питань канадської спадщини Гремом Флеком.

«На тлі імпульсу, який дала стрічка «Гірка жнива», ми поговорили про підготовку та підписання угоди про спільне виробництво в сфері кінематографа. Ми заздалегідь домовилися, що наші медіа компанії почнуть роботу з канадськими продакшнами»
, - сказав Нищук, передає Infokava.com з посиланням на ukrinform

На його переконання, великий взаємний інтерес дозволить прискорити процес укладення відповідної угоди.

«За стандартною процедурою, напрацювання угоди триває близько 18 місяців, але ми сподіваємося, що, незважаючи на великий інтерес, це вдасться прискорити»
, - зазначив міністр.

За його словами, на відміну від подібних угод з європейськими країнами, над якими зараз працює Україна, в Канаді упор робиться на економічній вигоді.

«Хоча фінансування галузі кіно в Україні в цьому році значно краще, воно не може бути достатнім, тому ми шукаємо виходи на копродукцію з багатьма країнами. Це світова тенденція, адже, якщо подивитися на кінофестивалі, то часто фільми туди подають одночасно кілька країн»
, - підкреслив Нищук.

Міністр також пояснив, що майбутня угода дозволить «брати участь у пітчингу, отримувати фінансування на спільні проекти як від Держкіно, так і залучати канадських приватних або державних інвесторів».

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме