"Підтримати"
Новини
Всі новини

Правильне вживання чаю і кави не зашкодять вашій фігурі


Багато хто з нас починають з чашки чаю або кави кожен робочий день. Багато хто мріє схуднути. Це можливо поєднати? Так!

Перший удар, який ви наносите по своєму здоров'ю — це цукор в напої. Три чайних ложки цукру — 120 калорій.

П'ять склянок чаю або кави з цукром в день дорівнюють 1/3 всієї денної калорійності. Це ми не говоримо про вершки і взагалі мовчимо про печиво або сушку вприкуску.

Вражає, правда? Непомітно, чашка за чашкою, ви нагулюєте собі боки. День за днем. Серцево-судинні захворювання розвиваються, навіть якщо у вас немає зайвої ваги. А якщо є?

Дослідники з Університету Іллінойсу, США, вивчили 12-річну інформацію про здоров'я людей, які пили чай і каву. Анкети 13 з гаком тисяч любителів кави і 6 тисяч шанувальників чаю.

Ті, хто п'є каву, у середньому по країні отримували кожен день не менше 70 зайвих калорій, і всі з цукру. Півроку такої дієти означає збільшення приблизно на 400 грамів зайвої ваги.

Такі напої як латте, або кава-гляссе, на думку дослідників взагалі здатні замінити собою по калорійності один прийом їжі.

Американська система Центрів по контролю і профілактиці захворювань, що підпорядковується міністерству охорони здоров'я США, виробила на основі дослідження рекомендації для тих, хто не готовий відмовляти собі в задоволенні:

НІКОЛИ НЕ ДОДАВАЙТЕ АРОМАТИЗОВАНІ СИРОПИ В ЧАЙ І КАВУ

Це найбільше джерело цукру, яке приведе вас прямим шляхом до діабету.

ЗАЛИШТЕ ВЕРШКИ В СПОКОЇ

1 столова ложка збитих вершків — 50 калорій. Якщо ви не уявляєте собі каву без вершків, але і не хочете повніти, замініть їх знежиреним молоком і краплею ванільного екстракту.

ПИЙТЕ ЧОРНУ КАВУ І ЧАЙ ПРОСТО ТАК

Без цукру чашка кожного напою містить всього 2 калорії. А смак ви распробуете дуже швидко.

КУПІТЬ МЕНШУ ЧАШКУ

Ми раби своїх звичок, і якщо налито, то потрібно допивати. Принесіть на роботу витончену невелику кавову чашку. Бігати на офісну кухню ви все одно частіше не станете, а ритуальні чай або каву — поп'єте. Без шкоди для здоров'я.

За матеріалами: goodhouse.ru

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини