"Підтримати"
Новини
Всі новини

11 лютого відбудеться місячне затемнення. Що важливо знати?


Місячне затемнення 11 лютого 2017 року відбувається на 22 градусах Лева. Початок затемнення в 02:44 за київським часом. Сонце на 22 градусах Водолія протистоїть Місяці на 22 градусах Лева.

В цей час бажано продемонструвати унікальність своєї особистості, проявити себе в новому середовищі, привернути до себе інтерес. Місячні енергії допоможуть вам висловити свої творчі здібності, а можливостей для цього багато.

Найбільший вплив місячного затемнення позначиться на представниках фіксованих знаків (Телець, Лев, Скорпіон, Водолій), однак і інші знаки Зодіаку відчують його вплив.

У дні місячного затемнення (з 8 по 14 лютого) підвищуються дратівливість, вразливість, примхливість, бажання сперечатися, невдоволення собою і оточуючими. Не виключені рецидиви психічних хвороб, емоційна нестабільність, у тому числі безпричинні примхи дітей. З'ясування стосунків найчастіше призводить до скандалів і нервових зривів. Егоїзм, відстоювання власної вигоди на шкоду іншим може обернуться несправедливим вироком, втратами, лікарнею, інвалідністю, що не дозволить рухатися вперед. Збільшується кількість аварій на дорогах і інших нещасних випадків, також буває багато отруєнь ліками та алкоголем.

Місячне затемнення знаменує закінчення чогось чи важливі моменти в розвитку якихось ситуацій. В цей час можуть відкрито виступити проти ваших планів або обмежити вас у їх реалізації. Події, що відбуваються в період місячного затемнення, можуть стати переломними. З одного боку, вони можуть нести втрату або розлуку, а з іншого - зближення і возз'єднання.

У цей період слід позбавлятися від шкідливих звичок і пороків: кидати палити, вживати алкоголь і наркотики, звільнятися від психологічних залежностей. Якщо цього не зробити, то шкідливі звички і нездорові прихильності в найближчий рік обернуться великими проблемами.

Місячне затемнення є особливо сильним повним місяцем, коли всі магічні дії багаторазово посилюються. Це дійсно гарний час для магії, коли ви можете провести ритуали на любов, гроші і на виконання бажання.

Добре, якщо знайдете час для медитації, осмислення минулих подій і визначення перспектив майбутнього. Медитації, проведені на повний місяць, відрізняються особливою енергетикою. В це час ви підключаєтеся до енергії Місяця і сприймаєте її в повному обсязі. Добре медитувати, перебуваючи на місячному світлі.

Коли затемнення припадає на черговий день народження, це означає, що наступний рік для вас буде вкрай важливим.

Якщо день народження випадає на місячне затемнення (плюс-мінус три дні), то до наступного дня народження треба ретельно стежити за здоров'ям, бути вкрай уважним по відношенню до родичів, майбутньої другої половини, намагатися брати участь у вирішенні сімейних питань.

Досвід показує, що затемнення, що припадає на день народження, в рівній мірі приносить як негативні, так і сприятливі події: переїзд, розлучення, отримання наукового ступеня або творчого звання, зміну у складі сім'ї і т. д.

Людмила Савина
ТСН.Блоги

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини