"Підтримати"
Новини
Всі новини

Електромобілі Tesla і BMW показали хороші результати в краш-тестах. ВІДЕО


У США організація IIHS провела краш-тести двох електромобілів – BMW i3 і Tesla Model S. Обидві моделі непогано себе проявили, хоча і не домоглися найвищої оцінки Top Safety Pick+. Для того, щоб отримати її, необхідно показати найвищі результати у всіх випробуваннях.

Електромобіль BMW i3 отримав високі оцінки Good (добре) практично у всіх краш-тестах. Однак його підголовники отримали рейтинг Acceptable (задовільно). Експерти IIHS високо оцінили систему превентивного гальмування на BMW i3 2017.

Електрокар Tesla Model S також домігся результату Good в більшості випробувань. Однак при фронтальному зіткненні з малим перекриттям ремінь безпеки не втримав належним чином манекен і той вдарився головою об кермо через подушку безпеки.Крім того, у представників IIHS виникли питання з приводу міцності даху Тесла. Адаптивні світлодіодні фари також не отримали найвищу оцінку. Пучок їх світла потужний, але вони недостатньо освітлюють дорогу в поворотах.

Експерти не змогли оцінити систему превентивного гальмування, адже вона активована не на всіх серійних Tesla Model S.За матеріалами: autocentre.ua

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини