"Підтримати"
Новини
Всі новини

Львівські блогери показали незвичайний Стамбул. ВІДЕО


Команда першого україномовного проекту про подорожі Україною та світом Blog360, який було створено у лютому 2016-го року, завітала у Стамбул. Після відвідин півдесятка українських міст тревел-блогери потішили прем’єрною закордонною поїздкою за підтримки авіакомпанії AtlasGlobal.

Стамбул є одним з найбільш популярних туристичних об’єктів, однак українська команда змогла по-новому показати культове турецьке місто. У відеоблозі, що був презентований напередодні, можна побачити не лише величні стамбульські будівлі, які мандрівники також не оминули, а й насолодитися магією легендарного міста. Разом з тим, львівські блогери підкорюють найвищу споруду Туреччини, знаходять український слід в історії Стамбулу, а також відвідують музей сучасного мистецтва, який поєднує у собі бібліотеку, ресторан і магазин.

Під новим кутом зору команда Blog360 демонструє найпопулярнішу вулицю міста – Істікляль, знайомить з незвичними, але дуже смачними стравами турецької кухні і показує зсередини, як виглядає один з найбільших критих ринків світу.

Про все це і набагато більше розповідає черговий випуск тревел-проекту, що об’єднав спільною ідеєю журналістів, мандрівників, юристів і навіть поліцейського. Як добратися, що відвідати, на що звернути увагу, що не проґавити і спробувати – відповіді на ці та інші запитання у яскравому та пізнавальному відеоблозі від команди Blog360.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме