"Підтримати"
Новини
Всі новини

У МОЗ проти призначення держсекретарями людей, які помічені в корупціі або задіяні в "схемах"

В Минздраве против назначения госсекретарями людей, которые замечены в коррупции или задействованы в "схемах"


У МОЗ проти призначення на посаду держсекретаря, який набрав 12 балів з необхідних 20.

Особа, яка обрали на посаду держсекретаря МОЗ, не може займати її через конфлікт інтересів, а його ім'я фігурує в корупційних схемах.

Про це заявила на своїй сторінці в Facebook в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун, повыдомляє 112.

"Ми категорично не згодні з результатами конкурсу і бачимо системні прорахунки в процедурі його проведення, яка є не досконалою і вимагає ретельного доопрацювання. За даними моніторингової місії # доброчесності, особа, яка сьогодні обрали на Держсекретаря МОЗ, не може займати цю посаду через конфлікт інтересів, а його ім'я фігурує в корупційних схемах. Ми не можемо працювати в одній команді з людьми, які скомпрометовані або корумповані. Ми безкомпромісні, адже мова йде про держсекретаря МОЗ - міністерства, від якого залежить здоров'я кожного українця ", - підкреслила вона.

За словами Супрун, процес змін вже ініційований на урядовій нараді в понеділок.

"Ми переконані, що результатами стане більш зрозумілий, прозорий і чесний процес обрання гідних державних секретарів не тільки для МОЗ!", - Зазначила вона.

Як повідомлялося, комісія з питань вищого корпусу державної служби рекомендувала Кабінету міністрів призначити державним секретарем Міністерства охорони здоров'я заступника директора по реєстрації та фармаконадзору ДП "Державний експертний центр" МОЗ Наталію Шолойко.

Шолойко набрала 11,74 бала за результатами тестування, рішення ситуативних завдань і співбесіди, інші кандидати, які пройшли у фінал конкурсу: тимчасово безробітний Володимир Короленко (раніше - начальник управління лікувально-профілактичної допомоги департаменту охорони здоров'я Київської ОДА), фізична особа-підприємець Юрій Безсмертний і колишній заступник міністра - керівник апарату Олена Терещенко (жовтень 2014 - травень 2015 року) набрали по одній з конкурсних компетенцій менше мінімально достатніх 0,5 бала.

Як показали події, пов'язані з призначення держсекретарів в різних відомствах, конкурси проходили непрозоро і. по суті, кандидатури узгоджувалися заздалегідь, або конкурсанти не набирали вищий конкурсний бал, так що конкурс перетворювався на формальність.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме