"Підтримати"
Новини
Всі новини

Українські спортсмени увійшли до трійок призерів на легкоатлетичних змаганнях у Франції і в Австрії

Украинские спортсмены вошли в тройки призеров на легкоатлетических соревнованиях во Франции и в Австрии

Українці увійшли до трійок призерів міжнародних змагань.

Про це повідомила Федерація легкої атлетики України.

Українці Олеся Дідоводюк і Олександр Матвійчук фінішували у перших трійках на міжнародних легкоатлетичних змаганнях у Франції і Австрії.

Дідоводюк виступала на міжнародних змаганнях з кросу Cross International du Val-de-Marne (19 листопада, Кретей, Франція). Дистанцію 5,49 км вона подолала за 21.15 хв. Перемогла кенійка Гатоні Куріа (21.03 хв).

Дідоводюк, яку багато вболівальників пам’ятають під її дівочим прізвищем Келемен, бігла у Франції 5,49 км. Час, показаний Олесею, - 21.15 хв. Швидше дистанцію подолала лише кенійка Гатоні Куріа (21.03 хв). Трійку призерів замкнула Сумайя Дурі з Тунісу (21.26 хв).

Матвійчук був третім на міжнародних змаганнях 12th International Christmas Steyr road race (19 листопада, Штайр, Австрія). Дистанцію 5,2 км він пробіг за 15.46 хв. Переміг австрієць Валентін Пфайль (14.55 хв).

Основний старт року для майстрів кросу з нашого континенту, чемпіонат Європи, відбудеться 11 грудня в італійському місті Кіа. Україну на ньому представлять 25 атлетів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.