"Підтримати"
Новини
Всі новини

Як продовжити життя - вчені

Как продлить жизнь - ученые
Нездоровий спосіб життя, як показали вчені, в середньому на шість років скорочує її тривалість. Названий спосіб продовжити життя на 18 років.

Медики на прикладі Канади вивчили вплив, який чинить нездоровий спосіб життя на розвиток захворювань і його тривалість. Збільшити цей показник на 18 років можливо, переставши палити і почавши займатися фізкультурою.

Нездоровий спосіб життя, як показали вчені, в середньому на шість років скорочує її тривалість. При цьому 26% таких смертей пов'язані з курінням, 24% — з відсутністю фізичної активності, 12% — з поганим харчуванням, і 0,4% — з вживанням алкоголю.

З цими причинами пов'язана половина випадків смертності в Канаді. Головний фактор ризику (куріння скорочує життя чоловіків на 3,1 року, жінок — на 3 роки. Люди, які ведуть здоровий спосіб життя, за оцінками фахівців, в середньому живуть на 17,9 роки довше, ніж ведуть нездоровий. Індивідуальні ризики для здоров'я вчені пропонують розрахувати на створеному ними сайті.

Для проведення дослідження вчені створили спеціальний програмний пакет, за допомогою якого їм вдалося провести статистичний аналіз даних здоров'я канадських громадян, зібраних в 2009-2010 роки. Раніше шведські вчені показали, що куріння і низька фізична активність — головні причини передчасної смерті.

За матеріалами lenta.ru

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини