"Підтримати"
Новини
Всі новини

Корисні поради: Як позбутися від неприємного запаху взуття

Полезные советы: Как избавиться от неприятного запаха из обуви

Вирішити таку просту проблему можна за допомогою таких же простих способів, якими ми з вами поділимося. І не варто бентежитися, якщо ви зіткнулися з даною проблемою, навпаки, дуже похвально, що ви вирішили її усунути, а не пускати на самоплив як більшість звичайних людей.

1. Перекис водню. Змочіть в даній рідини ганчірку або ватяний елемент і протріть при їх допомозі внутрішню частину взуття. При необхідності процедуру потрібно повторювати раз за разом. У наступних разах разом перекису водню можна використовувати розчин на основі марганцівки або звичайний спирт (горілку), які володіють антибактеріальним ефектом.

2. Спеціальні дезодоранти для взуття як ніколи прийдуть до речі. Але перед їх використанням проведіть процедуру, зазначену в першому пункті.

3. Побороти неприємний взуттєвої запах можна і за допомогою адсорбентів, речовин, які вбирають вологу і блокують запах. У звичайних випадках мова йде про борошно або харчову соду. Дані суміші досить просто помістити у взуття на пару годин, а після пропилососити взуття. Не рекомендуємо використовувати в ролі адсорбенту чорне вугілля, бо він крім усунення проблеми може залишити за собою чорні сліди.

4. Оцет. Змочіть в ньому ватку і покладіть її в взуття на кілька годин або на ніч. По закінченню часу дістаньте ватку і провітріть взуття.

Кожен із зазначених методів має добрий результат, однак їх комбінування допоможе досягти максимального успіху.

За матеріалами lhacki

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини