"Підтримати"
Новини
Всі новини

"Укроборонпром" готовий побудувати завод з виготовлення боєприпасів

"Укроборонпром" готов построить завод по изготовлению боеприпасов

Державний концерн "Укроборонпром" готовий розпочати будівництво сучасного заводу з виготовлення боєприпасів і чекає виділення коштів з державного бюджету.

Про це заявив генеральний директор Держконцерну Роман Романов.

Романів зазначив, що проектна документація і кошторис для будівництва заводу вже давно готові і направлені в Кабмін. Уряду запропоновано більше 10 варіантів будівництва заводу і як тільки Кабмін ухвалить відповідне рішення, "Укроборонпром" зможе почати роботу.

"Ми створимо сучасне виробництво боєприпасів, яке буде відповідати всім міжнародним стандартам. Значні потужності дозволять не тільки повністю задовольнити потреби Збройних сил України, але й поставляти продукцію на експорт. А це – стабільні валютні надходження до держбюджету. Таким чином, ми компенсуємо виділені кошти", –
запевнив Романів.

Він підкреслив, що Україна потребує власного виробництва боєприпасів, оскільки єдиний вітчизняний патронний завод знаходиться в Луганську, на тимчасово окупованій території, а технологічні можливості захопленого підприємства давно застаріли і не відповідають вимогам часу.

"У нас є інноваційні технології для виготовлення боєприпасів, але досі ми не мали відповідної виробничої базою. Будівництво заводу дасть нам певну незалежність: ми будемо виробляти не тільки новітнє зброю, але і снаряди для нього", –
заявив генеральний директор "Укроборонпрому".

Він додав, що згідно світовому досвіду 40-60% боєприпасів роблять холостими, для навчання військових. Тому виробництво завжди буде затребуване.

В "Укроборонпромі" відзначають, що концерн продовжує розвиватися в рамках стратегії "Український щит". Вона передбачає перехід на високотехнологічне виробництво, міжнародні стандарти та оснащення армії сучасними зразками озброєння.

У концерні обіцяли повністю перейти на стандарти альянсу до 2020 року.

За матеріалами ukr-info

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме