"Підтримати"
Новини
Всі новини

Список команд, що пройшли в півфінал Євро-2016, визначено!

Рахунок був відкритий вже на 12-й хвилині: Матюіді зробив блискучий пас з глибини на Жиру, який з лівої ноги послав м'яч у дальній кут воріт ісландців.
Список команд, прошедших в полуфинал Евро-2016, определен!

Через вісім хвилин французи подвоїли перевагу: після подачі кутового Погба легко продавив Бедварссона і головою послав м'яч у дальній верхній кут.

До кінця першого тайму французи забили ще двічі - голами відзначилися Пайє і Грізманн.

При такому рахунку другий тайм перетворився на формальність, тому він пройшов без особливої напруги і з великою кількістю забитих м'ячів.

На 55-й хвилині Ісландія забила гол престижу: Гілфі Сігурдссон навісив на ближню штангу, а там Сігторссон, випередивши Умтіті, з близької відстані переправив м'яч у ворота.

Французи практично відразу відповіли на це своїм голом - Пайє виконав навіс зі штрафного, а Жиру випередив Інгасона і головою вколотив м'яч у ворота.

Останній гол був забитий в останню десятихвилинку. І знову забили ісландці - Скуласон навісив у штрафну, а Бьярнасон головою пробив у нижній кут.

5:2 - Франція останньої завоювала путівку у півфінал, де зіграє проти Німеччини.

Франція - Ісландія 5:2
Голи: Жиру, 12, 59, Погба, 20, Пайє, 43, Грізманн, 45 — Сігторссон, 56, Б. Бьярнасон, 84

Франція: Льоріс — Санья, Умтіті, Косельні (Мангаля, 72), Евра — Погба, Матюіді — Сіссоко, Грізманн, Пайє (Коман, 80) — Жиру (Жиньяк, 60)

Ісландія: Халльдоурссон — Севарссон, Арнасон (Інгасон, 46), Р. Сігурдссон, Скуласон — Гудмундссон, Гуннарссон, Р. Сігурдссон, Б. Бьярнасон — Сігторссон (Гудйонсен, 83), Бодварссон (Фіннбогасон, 46)

Попередження: Умтіті - Б. Бьярнасон