"Підтримати"
Новини
Всі новини

Компанія екс-регіонала продавала держпідприємствам фальсифікований бензин

Компания экс-регионала продавала госпредприятиям фальсифицированный бензин

На ДП " НВО "Павлоградський нафтопереробний завод" організована злочинна схема по виробництву і реалізації низькоякісної паливної «бодяги».

Про це повідомляє Infokava.com з посиланням на grom-ua.org

На продажу фальсифікованого моторного палива державним і муніципальним підприємствам наживалася фірма Євгенії Шиман, доньки гендиректора ДП НВО "Павлоградський нафтопереробний завод" Леоніда Шимана, екс-депутата Дніпропетровської облради від ПР.

У 2014-2015 роках посадові особи ДП "Павлоградський хімічний завод" спільно з директором ТОВ "Павлоградський нафтопереробний завод", та особами, які стоять за цією фірмою, організували на території держпідприємства діяльність цеху по переробці нафти в низькоякісне паливо.

Про це, за повідомленнями інтернет-видання "Наші гроші", свідчить постанова Жовтневого райсуду Дніпропетровська від 10 червня.

Надалі це паливо купили, зокрема, ТОВ "Альянс Синтез", ТОВ "Нафтохимтрейд", ТОВ "Трейд Комодити", ТОВ "Східна нафтогазова компанія", які реалізували його юр і фізичним особам та державним установам Дніпропетровської області.

У відношенні ТОВ "Східна нафтогазова компанія" в матеріалах справи зазначається, що офіційно ця компанія імпортує паливно-мастильні матеріали з-закордону.

Під виглядом імпортованої продукції фірма реалізувала виготовлене на Павлоградському хімзаводі неякісне паливо бюджетним установам області - КП ДОР "Спецавтобаза", КП ДМР "Горзеленстрой", КЗ "Дніпропетровська обласна клінічна лікарня ім. Мечникова", Державна організація "Комбінат " Салют". Протягом 2014-2016 рр фірма виграла тендери в цілому на суму 13,88 млн грн.

ТОВ "Павлоградський нафтопереробний завод" офіційно орендує на держпідприємстві приміщення площею 19 кв. м. Однак, як встановило слідство, фірма за домовленістю з керівництвом заводу насправді використовує набагато більше потужності для виготовлення суміші, яка за своєю якістю не призначена для використання за призначенням в якості пального.

Неякісні пально-мастильні матеріали реалізували через ТОВ "Джалон". За місцем реєстрації слідчі не знайшли фірму.

Транспортуванням нафти на завод і сумішей з нього проводило ТОВ "Плаза Транс".

ДП "Павлоградський хімічний завод" займається виробництвом палива для твердо-паливних двигунів ракет, вибухових речовин, буро-вибуховими роботами, утилізацією різних видів боєприпасів.

З 1990-х років генеральним директором ДП " НВО "Павлоградський хімічний завод" є Леонід Шиман, екс-депутат Дніпропетровської облради від Партії регіонів.

У 2014 році Шиман задекларував 85,6 млн грн доходів, ще 55,6 млн грн - у його дружини. При цьому на рахунках в банках у них лежало понад 93 млн грн.

Засновниками ТОВ "Павлоградський нафтопереробний завод" є ТОВ "ЕСК" (85%) і ТОВ "Дніпро-Контракт" (15%). Засновником "ЕСК" є Станіслав Смирнов, а "Дніпро-Контракт" - Мирослав Залунін. Керівником ТОВ "ПНР" з 2013 року є Андрій Устяк.

Зауважимо, що ТОВ "ЕСК" в 2003 році заснували Станіслав Смирнов і Євгенія Шиман, дочка директора держзаводу.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини