"Підтримати"
Новини
Всі новини

Версія Андрія Пасішник про скандал з Абромавічусом

Версия Андрея Пасишник о скандале с Абромавичусом


Виконавчий директор НАК "Нафтогаз" України Андрій Пасішник прокоментував звинувачення Айвараса Абромавичуса щодо нав'язування його кандидатури на посаду заступника міністра економічного розвитку.

"Після звільнення Коржа я дійсно виявив бажання працювати в команді Айвараса і запропонував свою кандидатуру в дружній листуванні, на що міністр мене подякував за довіру", - написав він на своїй сторінці в Facebook.

При цьому Пасішник підкреслив, що Абромавічус відповів, що "мало мене знає з професійної точки зору".

За його словами, він дійсно в Міністерство економічного розвитку через охорону передав пакет документів – "особиста справа, резюме, копії дипломів тощо - це звичайна практика навіть у нас у "Нафтогазі"".

Пасішник повідомив, що за годину до прес-конференції, на якій Абромавічус заявив про свою відставку, він відкликав свої документи.

"Я написав йому (Айварасу Абромавічусу, - ред), що я вирішив забрати свої документи і навіть відправив охоронця в його приймальню, чому є безліч підтверджень. Це рішення я прийняв ще у вівторок і намагався того ж дня зв'язатися з Айварасом, але він не відповів",- повідомив Пасішник.

Раніше в ЗМІ повідомлялося, що міністр економічного розвитку Айварас Абромавічус, який нещодавно оголосив про свою відставку, у неділю, 7 лютого, заявив, що Андрій Пасішник намагався отримати посаду заступника міністра економічного розвитку з "згоди" Адміністрації президента.

2 лютого Абромавічус заявив про рішення піти у відставку. Однією з причин він назвав перешкоди з боку влади в реалізації реформ. Ключовою фігурою в цьому він назвав Кононенко.

За матеріалами Новий Час

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини