"Підтримати"
Новини
Всі новини

Вся правда про шкоду кави

Вся правда о вреде кофе


На питання "Шкідлива кави для здоров'я?" більшість з нас відповість, що так. І будуть праві. Численні дослідження показують негативний вплив кави на здоров'я людини. У групі ризику люди, які щодня випивають чашку кави.

Основна шкода:

1. Збільшує ризик серцево-судинних захворювань. Зростає ймовірність виникнення ішемічної хвороби та збоїв у роботі серця.

2. Підвищення рівня холестерину. Кава збільшує кількість "поганого" холестерину. Особливо, це характерно, для вареної кави.

3. Руйнує кровоносні судини. Кофеїн негативно позначається на тонусі кровоносних судин, позбавляючи їх нормальної еластичності.

4. Порушення серцевого ритму. Викликає швидке і нерегулярне серцебиття (аритмії).

5. Підвищує артеріальний тиск. Збільшує ризик розвитку гіпертонії у людей з підвищеним кров'яним тиском.

6. Сприяє розвитку остеопорозу. Вимиває з організму кальцій, роблячи кістки крихкими і збільшує ймовірність виникнення переломів.

7. Є причиною печії. Чашка цього напою допомагає розвитку печії.

8. Порушення сну. Кофеїн володіє стимулюючим ефектом, знижуючи можливість швидко і нормально заснути. Як наслідок, часті недосипання, негативно позначаються на здоров'ї.

9. Зневоднення організму — ще один факт шкідливості кави. Кофеїн — сильний сечогінний засіб, що виводить воду з організму. Викликає сильне зневоднення і порушення нормального функціонування органів і тканин.

10. Викликає звикання. Кофеїн — наркотик, стимулятор нервової системи. Вживаючи цей напій, ви потрапляєте в залежність.

За матеріалами medobaza

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини