"Підтримати"
Новини
Всі новини

Ігор Луценко: депутатське звернення до Фацевича щодо атестації поліціянта-сепаратиста Аносова

Игорь Луценко: депутатское обращение к Фацевич касательно аттестации полицейского-сепаратиста Аносова


Ігор Луценко - народний депутат України, член комітету з питань запобігання і протидії корупції звернувся до Олександра Фацевича, заступника Голови Національної поліції України з питанням про сепарів в поліції.

"Публічно дублюю своє депутатське звернення на Олександра Фацевича, заступника Голови Національної поліції України. Мене дуже цікавлять результати проходження атестаційної комісії оцим співробітником поліції. Це – Аносов Андрій Борисович,"- повідомив Луценко.

Игорь Луценко: депутатское обращение к Фацевич касательно аттестации полицейского-сепаратиста Аносова


Крім того, в своєму блозі народний депутат додав відео.Луценко зауважив, що "в період 2013-2014 року, зокрема під час подій зафіксованих на ось цьому відео (напад проросійських тітушек на український мітинг 13.03.2014 року, повне невтручання міліції, вбивство Дмитра Чернявського).""В ті буремні часи він був заступником начальника Громадської безпеки УМВС України в Донецькій області. Мені цікаво, хай нова поліція повідомить, яка поточна посада цього носія колорадської стрічки? Як результати його атестації? Думаю, усім ясно, чого я звертаюся до Фацевича персонально".

Ігор Луценко підкреслив: "Якщо виявиться, що Аносов пройшов атестаційну комісію – боюся, увесь процес атестації буде поставлено суспільством під сумнів."

За матеріалами Українська правда. Блоги

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини