"Підтримати"
Новини
Всі новини

Свавілля п'яних моряків в Одесі: опубліковано запис камер відеоспостереження. ВІДЕО

Беспредел пьяных моряков в Одессе: опубликована запись камер видеонаблюдения. ВИДЕО

В Одесі сталася НП на території Західної військово-морської бази в Практичній гавані Одеського порту. Група п'яних моряків намагалася прорватися на територію бази вночі, але часовим вдалося їх зупинити. Інцидент стався ще 24 січня. Але інформація стала доступна тільки зараз, після того, як на YouTube опублікували відео з камер спостереження."Просто подивіться. Приїжають п'яні військові по гражданкє. Після ДТП ховати машину на базі. Машину уже шукає поліція. Машина, не виключено, що волонтерська. Їх не пускають. Вони починають бити вартового. Потім коли прибігають інші вартові - намагаються вирвати автомат у срочніка. Все таки заїжджають. Отримують чергу по колесам. Шкода, що не по ногам. Вартовий мав право відкривати вогонь на ураження.
Нагадаю це 801-й окремий загін боротьби з ПДСЗ. Елітний загін. Противодиверсійний. Доведений командуючим ВМС України Гайдуком, його сином і сотоваріщами до ручки. Фактично сотоваріщами типу тих, по машині яких стріляли."
- коментує відеоролик активіст Роман Синіцин.

Нагадаємо, в 5 ранку 24 січня 2016 року в р. Одеса на вул. Преображенської сталася ДТП за участю військовослужбовців ВМСУ ЗСУ, які перебували в стані алкогольного сп'яніння. При цьому військовослужбовці погрожували постраждалій стороні гранатою, самовільно залишили місце ДТП намагалися приховати" автомобіль на території Практичній гавані (Західна військова база ВМС ЗСУ р. Одеса).

"Ніхто не відсторонений. Ніхто не сидить на гаупвахті. Все намагаються зам'яті Гайдук і товаріщі. Хер замнуть"
- пообіцяв волонтер.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме