"Підтримати"
Новини
Всі новини

Найкращий у світі французький шеф-кухар знайдений мертвим

Лучший в мире французский шеф-повар найден мертвым


Власник кращого ресторану в світі був знайдений мертвим.

Французький шеф-кухар Бенуа Виолье, ресторан якого в грудні 2015 року був названий кращим в світі, знайдений мертвим у себе вдома.

44-річний Виолье був власником ресторану l'hotel de Ville in Crissier, що знаходиться неподалік від швейцарського міста Лозанни.

Ресторан отримав три мішленівські зірки і в минулому році очолив список 1000 кращих ресторанів світу за версією міністерства закордонних справ Франції.

За повідомленням швейцарської поліції, Виолье, імовірно, покінчив із собою.

У понеділок він повинен був бути присутнім на презентації нового випуску "Червоного путівника Мішлен" в Парижі. "Червоний путівник Мішлен" - найавторитетніший у світі ресторанний рейтинг.

Бенуа Виолье працював у цьому ресторані з 1996 року. У 2012 році, отримавши швейцарське громадянство, він разом з дружиною взяв на себе керівництво рестораном.

Виолье був завзятим мисливцем і був відомий своїми фірмовими стравами з дичини, про які він у минулому році випустив велику книгу.

Швейцарський шеф-кухар Фреді Жигарде, також отримав три зірки Мішлен, збентежений новиною про смерть Виолье.

"Він був геніальною людиною, - сказав Жигарде. – Такий талант, і з дивовижною працездатністю. Він був дуже добрим, у нього було багато хороших якостей. Він виробляв ідеальне враження".

За матеріалами Погляд

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини