"Підтримати"
Новини
Всі новини

Дніпропетровськ: "Прихильники декомунизації" зносять пам'ятник Григорію Петровському. ВІДЕО

Днепропетровск: "Сторонники декомунизации" сносят памятник Григорию Петровскому. ВИДЕО


У Дніпропетровську активісти зносять пам'ятник Петровському.

В п'ятницю, 29 січня, у Дніпропетровську біля центрального вокзалу активісти почали знесення пам'ятника Григорію Петровському.

"Біля Центрального вокзалу на Привокзальній площі зібралися рядові дніпропетровці, бійці і активісти для того, щоб демонтувати пам'ятник Григорію Петровському. Вони вже почали це робити, принесли деякі інструменти і прямо зараз вже розпилюють ноги пам'ятника", - повідомив очевидець.

На привокзальній площі Дніпропетровська біля пам'ятника Григорію Петровському зібралося близько 300 осіб.

Вони називають себе активістами, прихильниками декомунизации. Пам'ятник намагаються розпиляти болгаркою, але важить він понад 12 тонн, і зроблений з дуже товстого чавуну. Щоб убезпечити людей, які знаходяться поруч патрулює поліція.

Днепропетровск: "Сторонники декомунизации" сносят памятник Григорию Петровскому. ВИДЕО


Григорій Петровський - революціонер, радянський партійний і державний діяч. Він є одним із організаторів Голодомору 30-х рр. Його пам'ятник підлягає знесенню у рамках закону про декомунізацію.

На місці побував начальник управління комунального господарства міста і просив почекати до найближчої сесії, коли питання демонтажу пам'ятника винесуть на голосування і зроблять це законним шляхом.

У той же час цим активістам протистоїть інша група жителів, яка виступає проти демонтажу пам'ятника. Між двома таборами відбулася словесна перепалка.

За матеріалами 112.ua

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини