"Підтримати"
Новини
Всі новини
---

Січень в Україні завершиться відлигою та сильним вітром

Январь в Украине завершится оттепелью и сильным ветром

30-31 січня в Україні переважатиме тепла вітряна погода. Температура повітря очікується вночі від 3 градусів морозу до 3 градусів тепла, вдень 0-6 градусів тепла, у східній частині вночі 2-7 градусів морозу, вдень від 3 градусів морозу до 2 градусів тепла.
30 січня в більшості областей України суттєві опади малоймовірні, 31 січня очікуються, крім східних областей, мокрий сніг і дощ.


На дорогах місцями ожеледиця.

У західній частині 30 січня опади малоймовірні, 31 січня - переважно дощ. Температура повітря вночі від 3 тепла до 2 морозу, вдень 0-5 градусів тепла.

У північних областях 30 січня збільшиться хмарність, але суттєві опади малоймовірні, 31 січня - мокрий сніг і дощ. Температура повітря вночі від 3 градусів морозу до 3 градусів тепла, вдень 0-5 градусів тепла.
У центральній частині - 30 січня буде переважати суха погода, 31 січня - мокрий сніг і дощ. Температура повітря вночі від 2 градусів морозу до 3 градусів тепла, вдень 0-5 градусів тепла.
У східних областях істотні опади 30-31 січня малоймовірні, лише вдень у неділю на Харківщині - мокрий сніг. Температура повітря вночі 2-7 морозу, вдень від 3 тепла до 3 морозу.
У південній частині - без істотних опадів, лише 31 січня очікується дощ. Температура повітря вночі від 2 градусів морозу до 3 градусів тепла, вдень 0-6, в Криму до 6-10 градусів тепла.
У Києві 30 січня збільшиться хмарність, але суттєві опади малоймовірні, 31 січня передбачаються місцями мокрий сніг та дощ. Температура повітря вночі -1-3 градуси, вдень 1-3 градуси тепла.

Вітер в Україні південно-західний, 5-12, місцями пориви 15-20 м/с.

Опогоде

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини