"Підтримати"
Новини
Всі новини

Уряд Німеччини посилить правила надання притулку мігрантам

Правительство Германии  ужесточит правила предоставления убежища мигрантам


Урядовці прийшли до висновку, що необхідно посилити і ввести більш чіткий контроль для мігрантів, які перебувають в країні. Тепер біженці зможуть перевезти свою сім'ю на територію Німеччини тільки після дворічного перебування в країні.

Соціал-демократична партія, а також блок ХДС/ХСС спільно зробили ряд дій спрямованих на посилення заходів перебування мігрантів у країні.

Терміни депортації біженців будуть скорочені. Ті мігранти, яким було відмовлено в наданні притулку, будуть відправлені або виселені з країни.

Зовсім недавно схожі дії провела і Швеція.

Так, уряд прийняв рішення про депортацію 80 тисяч мігрантів, які не отримали статус біженця і їм не було надано притулку.

Причинами таких дій стало те, що певна кількість мігрантів прибули з тих країн, де немає військових конфліктів, а їх країна вважається досить стабільною.

Німецькі правлячі партії домовилися з іншими країнами, куди можна буде депортувати мігрантів з Німеччини. Ними стали три країни: Туніс, Марокко та Алжир.

Міністр економіки Зігмар Габріель заявив, що правляча коаліція може потерпіти невдачу і розвалитися в тому випадку, якщо пакет заходів щодо посилення міграційних правил не буде досягнуто на законодавчому рівні.

Минулого року Німеччина стала рекордсменом за кількістю прийнятих в країну біженців. Всього в Німеччину прибуло більше одного мільйона мігрантів зі Східних країн.

За матеріалами DNI 24

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини