"Підтримати"
Новини
Всі новини

Обдурити Україну. Що знову задумав Кремль

Захід планує ізолювати Путіна, але не Росію. «We need Russians», - кажуть вони. Нам потрібні росіяни в Сирії, нам потрібні росіяни ще десь, і ці безглузді ідеї дуже важко з них вибити. Навіть американці говорять про це (принаймні, представники політики Барака Обами і Джона Керрі), незважаючи на те, що російська влада всіляко паскудить їм тією ж Сирією.

Обмануть Украину. Что снова задумал КремльЗ цієї ж причини Захід продовжує вести переговори з Кремлем щодо України: вони хотіли б мати нормальні відносини з Росією, і особливо добре це виходило б без Путіна. Так що українцям варто задуматися, що для них краще: Путін, якого Захід хоче ізолювати, або яка-небудь нова російська влада, яка все одно буде говорити, що «Крим наш». Захід, можливо, буде жорстко вимагати виведення військ з Донбасу, однак він, напевно, закриє очі на Крим.

Тому багато що залежить від згуртованості і ступеню опору самих українців. Про військовий опір мова не йде (ця авантюра Кремля давно захлинулася) – в першу чергу, це політична та економічна відсіч. Захід завжди буде готовий йти на компроміси з Росією, і це потрібно брати до уваги. Безкорисливих друзів на Заході немає.

Безкорисливих друзів на Заході немає

Стратегія Кремля залишається незмінною: заштовхнути «Лугандонію» в Україну, щоб, по-перше, гіві, мотроли та інші вбивці-злочинці стали шанованими українськими політичними діячами і засідали у Верховній Раді, по-друге, щоб Україна все це утримувала, по-третє, всіляко «замотувати» вимоги України. Приміром, якщо вона вимагає контролю над кордоном, то схиляти до того, щоб його здійснювала місцева міліція і т. д.

Таким чином, я вважаю, що Україні не можна поступатися і піддаватися тиску. У Мінских угод одна позитивна сторона – є лінія розмежування, і немає серйозних зіткнень. Цю лінію потрібно утримувати, все інше – окупована територія. Якщо Росія дійсно виведе війська і віддасть контроль над кордоном, тоді з нею можна буде говорити. До того – вони просто намагаються дико обдурити Україну з допомогою Заходу.

Андрій Піонтковський - nv.ua

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини