"Підтримати"
Новини
Всі новини

НАТО веде обговорення про військове посилення на східних кордонах Альянсу

НАТО ведёт обсуждение о военном усилении на восточных границах Альянса


НАТО збирається посилити військову присутність на сході

Однак мова йде про незначне посилення. Тих масштабів бойової готовності, які були в часи Холодної війни, коли величезні угруповання військ були зосереджені на сході, вже не буде. Про це напередодні заявив Йенс Столтенберг - генеральний секретар Північноатлантичного альянсу.

Заяву про посилення угруповання НАТО на сході генсек організації зробив в ході презентації звіту про діяльність блоку за 2015 рік. Він нагадав, що альянс вже посилив присутність на сході, вживши заходів по збільшенню довіри країн-членів, проводячи навчання, повітряне патрулювання і направляючи кораблі в Балтику і Чорне море. По мірі наближення до саміту у Варшаві альянс, за його словами, обговорює баланс між присутністю і посиленням боєготовності.

НАТО ведёт обсуждение о военном усилении на восточных границах Альянса


"Ми обговорюємо ці питання зараз. Частково – посилена присутність, це можуть бути солдати, але також обладнання, попереднє розміщення, інфраструктура", — заявив генсек.

За його словами, "мова не йде про повернення до ситуації холодної війни, коли сотні тисяч готових до бою солдатів перебували біля кордонів".

"Ми говоримо про деяке збільшення військової присутності та можливостей щодо готовності наших сил до розміщення", — заявив Столтенберг.

За матеріалами РИА Новости

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини