"Підтримати"
Новини
Всі новини

Севастопольцям вручну відключають світло. Зріють громадянські протести

Севастопольцам вручную отключают свет. Зреют гражданские протесты

У Севастополі 15 бригад цілодобово вручну відключають будинки від світла. "Влада" сподівалася, що їхня робота допоможе уникнути аварій в мережі, але, за словами директора ПАТ «ЕК «Севастопольенерго» Ігоря Дуравкина, за минулу добу зафіксовано 30 таких НП.

Він зазначив, що в середу у вечірній максимум навантаження у зв'язку з перевищенням встановленого ліміту споживаної електроенергії завдяки роботі таких бригад вдалося зберегти енергопостачання котелень, які потрапляли під відключення.

Раніше "губернатор" Севастополя Сергій Меняйло доручив енергетикам при віялових відключеннях ні в якому разі не вимикати міські котельні. Але «Крименерго» в останні дні встановлює для Севастополя добовий ліміт споживаної електроенергії в обсягах 180-210 МВт, а за оцінками «Севастопольенерго» місту щодоби потрібно до 245 МВт.

У той же час робота цих бригад вже почала викликати невдоволення мешканців міста. Як повідомляє сайт «15 хвилин», у Севастополі днями з'явилися оголошення із закликом виходити на мітинг.

«Кому набридло, що за ваш рахунок все місто має світло, кому набридло терпіти несправедливість, виходьте на мітинг»
, – написано в оголошеннях, які розклеєні на під'їздах житлових будинків.

Згідно з офіційним графіком вимкнення електроенергії у Севастополі здійснюється по районах з інтервалом у три години. Однак, за словами місцевих жителів, в деяких будинках світло є постійно.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини