"Підтримати"
Новини
Всі новини

Нейтер Роман: Борисенко Д. В. був помічником-консультантом скандально відомого депутата Царьова

Роман Нейтер: Борисенко Д. В. был помощником-консультантом скандально известного депутата Царева


Нейтер Роман Юрійович отримав від апарату Верховної Ради України інформацію щодо приналежності нового голови політради партії "УКРОП" Дениса Борисенко до Партії регіонів.

Відразу після призначення Борисенко Дениса Валерійовича на посаду голови політради партії "УКРОП" , займану раніше Геннадієм Корбаном, хтось із журналістів вирішив подивитися, що Борисенко з себе представляє (цілком логічна реакція).

Нейтер зазначає, що переглянувши базу помічників нардепів минулих скликань, був виявлений цікавий факт: Борисенко був помічником-консультантом скандально відомого депутата Царьова в минулому скликанні. Пікантності додає той факт, що весь цей час Борисенко був у керівництві партії "Україна майбутнього", на базі якої і створили "УКРОП".

Але при всьому цьому потрібно враховувати кілька факторів. Те, що Борисенко значився помічником Царьова – не означає їх щільного контакту, це не означає ніякої приналежності Борисенко до "Партії регіонів". Не секрет, що скоринки помічника на громадських засадах роздають багато і багатьом.

Другий фактор, в який важко повірити – Царьов не завжди був таким, на початку минулого скликання він не виявляв ніякої сепаратистської діяльності і навіть, за твердженням Святослава Олійника в фейсбуці, був у внутріпартійної опозиції до Вілкулу. Може Царьов і не відзначався особливою кмітливістю, але це складно назвати унікальною рисою в депутатському корпусі.

Узагальнюючи, нічого страшного-злочинного в цьому немає. Але багато шанувальників "УКРОПа" цю думку навряд чи розділять, оскільки непереносимість "Партії регіонів" можна назвати характерною рисою прихильників партії.

Враховуючи всі обставини Нейтер отримав офіційну відповідь з апарату Верховної ради про те, що новий голова партії "УКРОП" був помічником царьова під час ЄвроМайдана. Документ додається:

Роман Нейтер: Борисенко Д. В. был помощником-консультантом скандально известного депутата Царева


За матеріалами site.ua

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини