"Підтримати"
Новини
Всі новини

Прокурорів-пенсіонерів позбавили безкоштовного медобслуговування?

Прокуроров-пенсионеров лишили бесплатного медобслуживания?

З 26 січня поліклініка МВС, яка знаходиться по вулиці Пилипа Орлика в Києві, перестала надавати безкоштовну медичну допомогу пенсіонерам прокуратури. Про це у своєму Фейсбуці написала колишній слідчий генпрокуратури Галина Климович, уточнивши - персонал відмовився пояснювати причини події, а також відповідати на запитання.

Прокуроров-пенсионеров лишили бесплатного медобслуживания?


За її словами,
"трубка в координаційному центрі поліклініки натреновано гаркнула "Платіть!", і агресивно впала на важіль, щоб більше не підніматися". В бухгалтерії ГПУ пояснили, що дії персоналу медзакладу - незаконні, уточнивши, причиною інциденту є невизначеність порядку оплати медичних послуг, які повинен був сплатити вже Кабмін, а не ГПУ.

"Відповідно до закону "Про прокуратуру", пенсіонери мають право на безплатне медичне обслуговування в тій установі, де вони спостерігалися до виходу на пенсію. ГПУ своїх медустанов не має, а тому її керівний склад завжди обслуговувався в "Феофанії", а рядові працівники - у поліклініці і госпіталі МВС. З "Феофанії", швидше за все, не викинуть за поріг своїх vip-пацієнтів, а от щодо решти пенсіонерів відомство Авакова зробив це без особливих церемоній"
, - сказала Климович, передає Прокурорська правда

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини