"Підтримати"
Новини
Всі новини

60% населення США схильні до зараження небезпечним вірусом

60% населения США подвержены заражению опасным вирусом

У США зареєстровано зараження небезпечним вірусом Зіку, що передаються через укуси комарів і викликає дефекти мозку у новонароджених. Про це повідомляє агентство Reuters

У вівторок, 26 січня, президент США Барак Обама виступив зі зверненням, закликавши медиків якомога швидше розробити тести, вакцини та методи лікування захворювання, що викликається вірусом Зіку (Zika virus). За оцінкою американських властей, вірус загрожує поширитися на території, де проживає 60% населення країни. За даними ВООЗ, мова може йти про всю площу Північної і Південної Америки, за винятком Канади і Чилі.

Раніше інформагентство повідомило про перших зареєстрованих в США випадках зараження вірусом Зіку. Один з них – у жителя штату Вірджинія, який побував в регіоні проживання вірусу.

«Вірус Зіку передається через укуси комарів, і оскільки зараз у Вірджинії не сезон комарів, інші місцеві жителі можуть бути відносно спокійні»
, – прокоментувала випадок комісар штату з питань охорони здоров'я, доктор Марісса Левін.

Вірус Зіку є екзотичним захворюванням, що супроводжується лихоманкою, висипом і болями в суглобах, триваючими до семи днів. Головна небезпека вірусу полягає в його впливі на мозок майбутніх дітей, що може викликати мікроцефалію.

Читайте на Infokava.com: Жінкам держави Сальвадор рекомендують не народжувати дітей найближчі два роки

Доказів того, що вірус смертельний , поки немає, проте медики зазначають, що він може призвести до ряду ускладнень, в тому числі і до летального результату.

Вірус був вперше виявлений в Уганді в 1947 році і до 2014 року не був відомий медицині США. У Бразилії в ході січневої спалахи вірусу кількість дітей, народжених з мікроцефалією, за 10 днів зросла з 360 до 3 тис. 893.

За матеріалами: Naked Science

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме