"Підтримати"
Новини
Всі новини

Вже до 2020 року Maserati випускатиме електромобілі

Раніше італійський автовиробник уникав електрифікації своїх моделей, але тепер йому довелося змінити рішення. Maserati наважилася на такий крок, щоб вписатися в екологічні норми 2020-го року.
Уже к 2020 году Maserati будет  выпускать электромобили

"Все дуже просто – ми повинні зробити це. – сказав глава європейських операцій Maserati Джуліо Пасторе. – В деяких країнах, де це стимулюється, такі автомобілі будуть більш успішні, в інших – менше, але на них є попит серед покупців та державні вимоги".

Таким чином, до 2020-го року Quattroporte, GranTurismo, GranCabrio і Ghibli стануть доступні в гібридній версії. Про плани випустити гібридну модифікацію кросовера Levante було відомо і раніше. Без електричного двигуна залишиться хіба що топовий спорткар Alfieri, який з'явиться на світ в 2018-му.

У 2013-му керівник італійської компанії Гаральд Уестер називав електричні авто "нісенітницею", додаючи, що процес їх створення теж супроводжується шкідливими викидами. "Якщо ми хочемо реалістичних рішень, то потрібно, щоб законодавці чесніше вели підрахунки шкідливих викидів. Електричні автомобілі – не відповідь", - говорив Уестер.

Матеріал : nv.ua

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини