"Підтримати"
Новини
Всі новини

У Києві на залізничному вокзалі йде "полювання" на бійців АТО

В Киеве на железнодорожном вокзале идет "охота" на бойцов АТО

У Києві на залізничному вокзалі «клофелінщики» полюють на учасників АТО. Про це у своєму Фейсбуці повідомляє волонтер Ольга Охріменко. За її словами, злочинцям вистачає зовсім мало часу, щоб наздогнати свою жертву.

«Мати проводжала сина в АТО, відійшла в аптеку на 15/20 хвилин, хлопець купив собі каву, повертається - сина якийсь хлопець вже веде під руки в бік. На питання хто ти, відповідь: рідний брат. Мати, мало не впала. Хлопець спав у нас 3 години, все обійшлося, посадили на потяг. Є одна жінка, яка приходить кожен день, у неї пропав син, їхав з АТО. Я не можу передати очі матері....»
, - написала Охріменко.

«Хлопці приходьте до нас у волонтерський пункт (АТО), не купуйте на вокзалі нічого і навіть якщо пригощають, теж не беріть. За 20/50 грн. вас готові позбавити життя. Подумайте про своїх близьких...»
, - підкреслила волонтер, додавши, що в пункті бійців завжди є кава, чай, пледи і можливість переночувати, пише comments.ua

Охріменко також повідомила, що на рахунку злочинців є вже одна жертва. За життя другого хлопця борються лікарі.

«Він в реанімації»
, - повідомила волонтер.

Більше того, за її словами шахраї одягають військову форму і «втираються в довіру до дітей з АТО».

Нагадаємо, клофелін - антигіпертензивний засіб. У великих дозах або в поєднанні з алкоголем може викликати істотне уповільнення реакції, неконтрольоване і раптове занурення у наркотичний сон, а також смерть.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини