"Підтримати"
Новини
Всі новини

Звички, які є тільки у "нашої" людини

Привычки, которые есть только у "нашего" человека


Під "нашими" в даному випадку маються на увазі ті, хто живе в Україні або в країнах СНД. Тому що дитинство у всіх було приблизно однакове, сімейні традиції, звичаї, правила і прикмети — теж.

Дізнатися один одного і себе в цих звички дуже просто. Це не погано і не добре, — швидше, мило, тепло і по-рідному.

1. Вбиратися перед походом в магазин.

Ми любимо добре виглядати. Спортивні штани з витягнутими колінами і зелена розтягнута футболка — не варіант для звичайного походу в магазин. А ось миле плаття і високі підбори — ідеальний наряд для прогулянки.

2. Присісти на хвилину перед поїздкою.

Коли валізи вже зібрані, ми зазвичай робимо паузу, щоб спокійно посидіти хвилину — "на доріжку". Багато хто не люблять цю традицію, вважаючи її пережитком язичництва, але ця хвилина елементарно дає перепочинок в метушні зборів.

3. Говорити дійсно довгі і складні тости.

Тільки сама ледача людина скаже простий тост "За здоров'я!" або щось в цьому роді. Серйозно. Ми завжди готові почути довгі анекдоти та побажання. Тому що нам є що сказати.

4. Розповідати анекдоти як можна частіше.

Ми можемо почати розповідати історію і в середині вигукнути: "О, це як в тому анекдоті!" І обов'язково пригадаємо його. Адже ми любимо посміятися.

5. Вітати одне одного після душу або сауни.

Хоча за правилами потрібно бажати один одному легкої пари до лазні, ми говоримо "З легким паром!" виключно після ванни або душу.

6. Відповідати чесно і розгорнуто на питання: "Як справи?"

У іноземців на це питання прийнято відповідати черговим - "Добре, дякую!" У нас все не так. Якщо вже нашого запитали, як у нього справи, значить, потрібно відповісти по-справжньому і повно. Ніхто не розповідає своє життя за півроку.

7. Не посміхатися незнайомим.

Ми не посміхаємося людям, з якими просто випадково зустрілися очима. Принаймні, не на всі 32. Посмішки у нас щирі тільки для друзів, рідних і коханих.

8. Святкувати Новий рік з більшим розмахом, ніж Різдво.

Ялинка — на Новий рік. Подарунки на Новий рік. Новий рік — головне зимове свято. Різдво відзначається набагато скромніше.

9. Постійно переглядати і цитувати старі радянські мультфільми.

Ми часто і з великим задоволенням наспівуємо пісеньки і вимовляємо фрази з радянських мультфільмів, зберігаючи інтонацію і голос персонажів, анітрохи не соромлячись сторонніх. Хто-небудь пробував цитувати іноземні мультики? Крім сміху дятла Вуді та пісні про Чіпа і Дейла годі нічого не пригадується.

10. Називати всіх жінок "дівчина".

Якщо ми хочемо покликати офіціантку, ми кричимо "Дівчина!" Якщо звертаємося до 40-річній жінці, ми називаємо її "дівчина". Будь-яка жінка — дівчина. І всі задоволені.

11. Сідати за стіл повечеряти і просиджувати так годинами до півночі або довше, постійно розмовляючи.

Коли ми збираємося компанією за вечерею, ми сідаємо за стіл, вечеряємо і розмовляємо. Потім ми просто розмовляємо, потім ще їмо і розмовляємо, потім п'ємо чай і розмовляємо і, навіть йдучи додому, ми, стоячи на порозі, ще деякий час розмовляємо. Ми любимо поговорити і поїсти. Особливо салати з майонезом.

12. Ніколи не викидати пакети.

Серйозно, напевно, в кожному будинку є пакети з пакетами. І адже вони використовуються.

13. Ніколи не ходити в гості без подарунка.

Це може бути тортик або вино до вечері, шоколад або квіти (при умові, що їх непарна кількість). Насправді, неважливо, що саме, головне — що-небудь принести. Тому що "ну не прийдеш ж з порожніми руками".

За матеріалами ADMI

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини