"Підтримати"
Новини
Всі новини

Українці скаржаться на якість обслуговування у мережі ресторанів "Козирна карта"

Украинцы жалуются на качество обслуживания в сети ресторанов "Козырная карта"

Відразу в кількох ресторанах мережі «Козирна карта» ввели в практику дурити клієнтів. Як виявилося, напідпитку клієнтам, особливо, в тих випадках, коли збирається велика компанія, офіціанти ресторанів цієї мережі приносять чеки, в яких вказані неіснуючі замовлення.

На це виданню МИР поскаржилися відвідувачі закладів «Козирної карти».

Наприклад, протягом усього вечора компанія відвідувачів замовляла одну кількість келихів пива, а в результаті отримувала рахунок як мінімум в два рази більше: офіціанти просто приписують замовлення.

«Зібралися з друзями, випили. Час пролетів непомітно, трохи розслабились. Як раптом нам приносять рахунок на кілька тисяч гривень, — розповідає один з потерпілих Микола Артамонский. — Були в шоці. Хотіли порахувати келихи випитого, але офіціанти вже все забрали. Вирішили не псувати вечір і пішли додому».


«Вранці я повернувся в той же заклад з вимогою перевірити наше замовлення. Мене запевнили, що все порахували правильно і, мовляв, навіть на чай від нас не взяли. Я вирішив, що, напевно, ми збилися з рахунку і випили зайвого»,
— розповідає Микола.

Однак незабаром потерпілий прочитав відразу кілька аналогічних відгуків про «Козирній карті» від інших відвідувачів в соцмережах.

«Хотіли відпочити з колегами після важкого робочого дня — замовили шоти. До кінця вечора адміністрація закладу, мабуть, вирішила, що ми п'яні і рахувати вже не здатні. Принесли нам захмарний рахунок, додавши десять зайвих шотів, які ми в очі не бачили. Влаштували скандал — нам пригрозили поліцією. На той момент залишилася тільки я з подругою, розгубилися і все оплатили»
, — розповідає Вероніка Рубиновская.

Згідно з іншими відгуками, такі випадки не поодинокі.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини