"Підтримати"
Новини
Всі новини

Сенсація: Політична корупція, або вибори по-харківськи. ВІДЕО

Сенсация: Политическая коррупция, или выборы по-харьковски. ВИДЕО


Всеволод Кожемяко повідав в Facebook про те, як фальсифікуються вибори в Харкові.

"Що таке політична корупція. Або щурячі перегони по-харьковськи"- під такою назвою Кожем'яко опублікував переговори заступника голови Ленінської районної державної адміністрації (РДА) Олени Гунбіной, яка займалася підтасовуванням результатів виборів на користь партії "Відродження" (від цієї політсили балотувався в мери Геннадій Кернес і виграв вибори) на декількох виборчих дільницях".

"На цих ділянках був обраний власне голова РДА Ленінського району Мусєєв і його колега по бюджетній комісії, нинішній голова бюджетної комісії Тупіцин, – повідомив Кожемяко. – Природно, обидва – від "Відродження".

"Чув багато розповідей про те, як фальсифікують місцеві вибори , але таких конкретних доказів слухати не доводилося. Просто в'януть вуха і волосся стає дибки від такого цинізму", - пише Всеволод Кожемяко на своїй сторінці. - Саме так крали голоси виборців у Харкові і тепер зрозуміло чому, наприклад , Самопоміч, отримала в місті в результаті 12%, хоча згідно екзитполів мала 16%. Зрозуміло чому не потрапили до гор- і облради інші , менші партії демократичного напрямку, не пройшовши 5% бар'єр. Тому що вибори в регіоні були сфальсифіковані представниками міської влади. Вночі, поки місто спало, як помийні щури вони робили свою брудну справу..."

Кожем'яко назвав фігурантів телефонних переговорів "народними артистами" і "чарівниками" і зазначив, що вони самі так себе називають.

Записи, опубліковані Всеволодом Кожем'яко - прямий доказ фактів підтасування виборів у Харкові. А результати на окремо взятій виборчій дільниці, якщо ти не контролюєш переважну більшість членів комісій, якими, як правило, є бюджетники - вчителі, лікарі, працівники комунальних підприємств, неможливо підробити!

Ось нехитрий секрет багаторазових перемог на виборах багатьох мерів та депутатів. А що народ? А народ здебільшого мовчить.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме