"Підтримати"
Новини
Всі новини

У Києві виник новий вид шахрайства

На території парковки столичного ТРЦ SkyMall працює банда шахраїв.

Таку інформацію повідомив очевидець Владислав Макарчук на своїй сторінці у Facebook.
В Киеве возник новый вид мошенничества
В Киеве возник новый вид мошенничества

"Парковка ТРЦ SkyMall, сідаємо в автомобіль, як раптом підлітають четверо чоловіків, різко висмикують двері та вимагають вийти з авто та показати сумку, аргументуючи це тим, що торгові центри постійно обкрадають і вони ніби таким чином перевіряють людей. Хоча орієнтування ніхто з них не показав. Представляється четвірка карним розшуком та лише один з чотирьох швидко показує та одразу ж ховає посвідчення, так що його неможливо прочитати", - написав він.

Макарчук додав, що після відмови вийти та показати сумку, чоловіки вимагають хоча б показати чеки після покупок.

"Поводять вони себе дуже нахабно. Коли я одразу почав викликати поліцію, четвірка почала поводити себе більш адекватно зі словами: "та зачем нам полиция, зря ребят только тревожить. Мы посмотрели на вас, убедились, что все хорошо, что вы не воры и уйдем"", - додав Макарчук.

Він попросив чоловіків залишитись до прибуття екіпажу, щоб поліція підтвердила, що це дійсно працівники внутрішніх органів і пояснили чому вони себе так поводять, але відзначив, що четвірка швидко зникла.

Водночас, адміністрація ТРЦ у коментарі до цього поста запевнила, що жодної вказівки перевіряти відвідувачів нікому не давала.
В Киеве возник новый вид мошенничества

"Офіційно заявляємо, від імені ТРЦ SkyMall, що дані дії здійснюють шахраї з метою збагачення. Переконливо просимо у випадку виникнення непередбачуваних і підозрілих ситуацій на території ТРЦ, звертатися до охорони торгового центра, за номером (044)371-19-61 і викликати поліцію", - відзначили в адміністрації.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини