"Підтримати"
Новини
Всі новини

Проект художника може допомогти змінити вигляд будівлі Криворізької міськради

Проект художника может помочь изменить облик здания Криворожского горсовета


Криворізький художник В'ячеслав Мандрівник пропонує змінити вигляд будівлі Криворізької міськради. Для цього він розробив проект, який змінить емоційний фон навколишнього його простору.

Криворізький художник пропонує змінити "чорний будинок" орнаментом.

На його думку, цей об'єкт у свідомості городян асоціюється з "чорним домом". Змінити стандартний будинок радянського періоду можна за допомогою обробки народним українським орнаментом його чорних елементів.

"Запропоноване рішення поміняє не тільки естетику головної народної будівлі, а й матиме сакральний сенс",- вважає Мандрівець.

Він підкреслив, що народні орнаменти є оберегами і пов'язані з уявленням людини про землю, про небеса і про себе самого. Причому геометричний орнамент більш древній.

Тому кожен з рівнів будівлі міськради художник пропонує прикрасити орнаментом певного сенсу: 1-й рівень - зв'язок із землею (український чорнозем - символ достатку країни), 2-й - зв'язок з повітрям, 3-й - з менталітетом ... На верхній рівень слід винести орнамент, що символізує зв'язок з сонцем.

Спочатку для обробки можна використовувати спеціальну плівку, але, оскільки вона недовговічна, з часом у плані реконструкції можна передбачити поетапну обробку смальтовою мозаїкою.

"Незважаючи на те, що смальти - дорогий матеріал, питання про необхідність ремонту рано чи пізно актуалізується. А використання цього матеріалу абсолютно перетворить будівлю.

"Таке рішення вплине не тільки на емоційний фон прилеглої місцевості, а й люди, які будуть приходити сюди, входити в будівлю міськвиконкому будуть по-іншому реагувати ", - говорить В'ячеслав Мандрівець.

Він переконаний, що даний проект може стати громадським, якщо його підтримають криворіжці.

[URL = HTTP: //www.0564.ua/news/1091117] За матеріалами Сайт міста Кривого Рогу [/ URL]

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме