"Підтримати"
Новини
Всі новини

У російських буцигарнях заборонили лаятися матом

В российских тюрьмах запретили ругаться матомУв'язнені російських слідчих ізоляторів тепер не можуть використовувати в спілкуванні один з одним і адміністрацією нецензурну лексику і тюремний жаргон.

Такі поправки містить наказ Мінюсту РФ.

Таким чином, заарештованим забороняється при спілкуванні з іншими особами використовувати нецензурні, загрозливі, образливі або наклепницькі вирази, жаргон.

Крім цього, ув'язненим не дозволяється закривати об'єктив відеокамери спостереження, передавати співкамерникам свої особисті речі, а також набувати їх в інших осіб, позичати або брати в тимчасове користування з порушенням встановленого порядку, а також приймати ліки без припису лікаря СІЗО.

Щоправда, підозрюваним і обвинуваченим дозволяється зберігати електричні чайники, гель для душу, гель для гоління і дезодорант.

Також арештантам надано право користуватися електронними пристроями без можливості виходу в Інтернет.

Нагадаємо, що згідно зі статистичними даними, на території Російської Федерації протягом понад 20 років зберігається найвищий рівень злочинності з усіх країн колишнього СНД.

19 березня, після анексії РФ Криму, Україна, за рішенням Ради національної безпеки і оборони, розпочала процедуру виходу з СНД.

14 листопада минулого року Кабмін ліквідував посаду урядового уповноваженого зі співробітництва з Росією, СНД та ЄЕС.

27 листопада Коаліція зареєструвала проект постанови про вихід України з СНД, але парламент його так і не ухвалив.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини