"Підтримати"
Новини
Всі новини

Більшість мешканців Донбасу підтримують єдність України

Большинство жителей Донбасса поддерживают единство Украины


Більшість жителів контрольованої Україною частини Донбасу хочуть жити в єдиній Україні

Соціологічна група "Рейтинг" на замовлення "Міжнародного республіканського інституту" за фінансуванням уряду Канади, надала результати опитування, згідно з якими, 75% жителів Донбасу і 86% жителів України підтримують єдність країни.

Зокрема, 32% % жителів Донбасу вважають, що Донецька і Луганська області мають у повному складі бути частиною України, як це було раніше. Такої ж думки дотримуються і 53% жителів іншої частини України.

35% респондентів на Донбасі вважають, що ці області мають бути частиною України, але з розширеними повноваженнями. З цим згодні і 20% респондентів, опитаних в Україні.

8% жителів Донбасу висловилися за надання двом східним областям автономії у складі України, такий підхід схвалили 6% опитаних на решті території України.

У той же час, 3% респондентів Донбасу і 7% респондентів, опитаних в Україні, вважають, що території, які сьогодні контролюються так званими "ДНР" і "ЛНР", повинні бути відокремлені.

При цьому 7% респондентів Донбасу поділяють думку, що весь Донбас повинен стати частиною Росії. Таку ж думку висловили і 2% опитаних в Україні.

По 1% в кожній категорії висловилися за надання всьому Донбасу статусу незалежної країни або іншого статусу. Не змогли або не змогли відповісти на питання, яким повинен бути статус всього Донбасу, близько 14% жителів Донбасу і 9% жителів України.

За матеріалами Сайт міста Донецька

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини