"Підтримати"
Новини
Всі новини

Сутечка коханого Леді Гаги та Леонардо ДіКапріо!

Схватка любимого Леди Гаги и Леонардо ДиКаприо!Реакція Леонардо Ді Капріо на Леді Гагу, коли та йшла по вузькому проходу за своєю заповітною статуеткою "Золотого глобуса", не залишилася непоміченою. Актор, мимоволі скривився в той момент, коли зірка "Американської історії жахів" його випадково зачепила, багатьох потішила, а ось нареченому і практично чоловікові зірки Тейлору Кінні це довелося не до душі. З'ясувати стосунки з Ді Капріо Кінні поспішив в той же вечір і, згідно із заявами очевидців, накинувся на актора практично з кулаками.

Тейлор підійшов до Ді Капріо і перебільшено голосно зажадав, щоб той вибачився перед його нареченою. "Ваша поведінка свідчить про неповагу і непрофесіоналізм!" - Кричав Кінні на адресу Леонардо. На щастя, пару встигли розняти до того, як хто-небудь з них отримав травми.

"Тейлор не дозволить нікому насміхатися над його майбутньою дружиною, навіть якщо це топова зірка Голлівуду", - сказали знайомі актора. "Це був момент її тріумфу. Вона дуже тяжко працювала, щоб отримати цю нагороду. Леонардо говорив про Гагу під час церемонії, і зазначав, що вважає її номінацію незаслуженою".

Матеріал : gazeta.ua

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини