"Підтримати"
Новини
Всі новини

Жіноча в'язниця в Ірані. ФОТО

Женская тюрьма в Иране. ФОТО

В Ірані дівчатка вважаються кримінально-караними з 9 років. Вони можуть бути засуджені до смертної кари через повішення за скоєння вбивства, торгівлю наркотиками або збройні пограбування. Іранський фотограф Садех Сурі зробив серію знімків дівчаток в суворих умовах тюремного ув'язнення. Для більшості з них досягнення 18-річного тягне за собою виконання смертного вироку.

Назанін 16. Півроку тому її заарештували за зберігання 621 грам кокаїну. Зараз дівчина чекає остаточного вердикту судді по її справі.
Женская тюрьма в Иране. ФОТО


У черзі за їжею дівчинки можуть простояти годинами.
Женская тюрьма в Иране. ФОТО


В'язні виходять на прогулянку два рази в день: на годину вранці і ввечері.
Женская тюрьма в Иране. ФОТО


13-річна Хатере втекла з дому після того, як рідний дядько згвалтував її. Через тиждень дівчинка зазнала групового зґвалтування в одному з єгеранських парків. Щоб врятувати собі життя, Хатере поранила руку ножем, який носила в сумці. Поліція виявила дівчинку в цьому ж парку без свідомості. Після проходження лікування, Хатере помістили в камеру Виправного центру для неповнолітніх.
Женская тюрьма в Иране. ФОТО


Жінки-в'язні можуть знаходиться у в'язниці разом з новонародженими дітьми до тих пір, поки останній не виповниться два роки. Захре 17 років. У 14 років дівчина вийшла заміж, зараз у неї двоє дітей. Вона сидить за крадіжку мобільних телефонів. На крадіжці Захру ловлять вже в третій раз.
Женская тюрьма в Иране. ФОТО


Кожен день в камеру до неповнолітніх ув'язнених приходить духівник. Разом з дівчатками він проводить молитву. Після – розповідає про правильні методи виховання злочинниць і просить Аллаха пробачити їхні гріхи.
Женская тюрьма в Иране. ФОТО


Сауган 16 років. Коли вона була одна вдома, поліція увірвалася в квартиру з обшуком і виявила 250кг опіуму, 30г кокаїну і 20г героїну. Наркотики належали її батькові, але оскільки дівчина була в квартирі сама, офіцери заарештували її. Сауган тримають під вартою майже рік. Досі жоден член її родини не був знайдений.
Женская тюрьма в Иране. ФОТО


15-річна Шокуфех знаходиться у в'язниці більше року. Разом зі своїм хлопцем вона намагалася скоїти пограбування крамниці в Тегерані. Коли нагрянула поліція, хлопцеві вдалося вислизнути, а Шокуфех заарештували. Їй вже винесений смертний вирок, і тепер вона живе в очікуванні свого 18-річчя, за яким послідує кара. На цій фотографії бабуся Шокуфех відвідує онуку через рік після пограбування.
Женская тюрьма в Иране. ФОТО


Масхе 17. Вона закохалася і збиралася вийти заміж за свого обранця, але батько був проти. У розпал чергової сварки, Масха розлютилася і заколола батька кухонним ножем. Зараз брати Масхи вимагають винесення смертного вироку для сестри.
Женская тюрьма в Иране. ФОТО


Махсхид 15 і у в'язниці вона за незаконні відносини та перевезення наркотиків. Її батьки відбувають термін тут же за зберігання і вживання наркотиків. Махсхид випустять на свободу через 8 місяців.
Женская тюрьма в Иране. ФОТО


За матеріалами: bigpicture

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини