"Підтримати"
Новини
Всі новини

Які автомобілі буду брати участь в українському конкурсі "Автомобіль року-2016"?

Какие автомобили буду участвовать в украинском конкурсе "Автомобиль года-2016"?

Члени журналістського журі акції «Автомобіль року в Україні 2016» провели перший етап голосування і визначили 10 претендентів на перемогу в номінації «Автомобіль 2016 року в Україні» та 5 претендентів на перемогу в номінації «Кросовер 2016 року в Україні».

Авторитетне журналістське журі конкурсу визначилося з претендентами на перемогу. У цьому році їх – 15. Десять відноситься до номінації «Автомобіль 2016 року», а ще 5 – претендують на звання «Кросовер 2016 року». Фінальний список виглядає таким чином (в алфавітному порядку).

Автомобіль 2016 року в Україні: Citroen C4 Cactus, Ford Mondeo, Hyundai Tucson, Kia Sorento, Mazda 2, Peugeot 308, Skoda Fabia, Skoda Superb, Volkswagen Passat і Volvo XC90.

Кросовер 2016 року в Україні: Audi Q7, Kia Sorento, Mercedes-Benz GLC-Class, Suzuki Vitara і Volvo XC90.

В рамках другого етапу голосування, яке відбудеться в кінці січня нинішнього року, представники журналістського журі акції проведуть обов'язкові тестові випробування фіналістів і виставлять їм свої оцінки. Всі автомобілі, які пройшли у другий етап голосування, будуть протестованы на трасі спорткомплексу «Чайка», а кросовери-фіналісти пройдуть додаткові випробування на внедорожной трасі автодрому.

Автоцентр підкреслює, що переможці акції в головних і основних номінаціях визначаються за сумою балів, отриманих від громадського та журналістського журі. Співвідношення голосів становить 50 на 50.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини