"Підтримати"
Новини
Всі новини

Національна гордість чи містечкове жлобство? Лариса Волошина

Национальная гордость или местечковое жлобство? Лариса ВолошинаПрочитавши листування Аркадія Бабченка з українським народом, я не знайшла, на жаль, тих зарозумілих повчань, з приводу яких стрічка вже другу добу корчиться, мовляв, "Не вчіть нас жити!", "Не смійте лізти у внутрішні справи України!"

Тим, хто кинувся захищати честь України, тавруючи ганьбою "несильнотоіопозіційних" росіян, хочу поставити запитання. Це у нас підозра про те, що людину можуть заарештувати "на замовлення", для розправи, "жах-жах, якийсь наклеп на наші реформовані по саме не можу правоохоронні органи"? Це ми ні крапельки не сумніваємося в тому, що і судді, і СБУ-шники, і прокурори у нас "ну не можуть і не переконуйте" бути риговськими кадрами, сепаратистськими совками, відпускати на свободу сепаратистів, а патріотів рвати на частини? Чому ж тоді прохання російських опозиціонерів до українців не спускати справу затриманої росіянки на самоплив викликало такий масовий синдром ображеної невинності?

Чому прохання російських опозиціонерів до українців не спускати справу затриманої росіянки на самоплив викликало масовий синдром ображеної невинності?

Чи говорити про те, що серед людей викритих навіть незначної владою у нас зустрічаються зрадники і за ними потрібне око та око, можуть тільки вороги українського народу? Кому, як не українським "лідерів думок", це знати. Домовилися до того, що звинуватили людей, яким ще вчора аплодували, у тому що всі вони наймити і агенти Кремля. А ще невдахи і труси. А як же, "ні щоб приїхати і пікетувати українські суди самостійно! А вони нас закликають до пильності. От же - імперці!" А за те, що вони пікетують російські суди, коли судять наших, (або вже не наших? - тут складно), Сенцова, Савченко ... так це не треба нас повчати.

Коли російські правозахисники та адвокати захищають (знову таки не зрозуміло яких, може і не наших уже) ув`язнених у Криму... "Які ж вони борці з режимом, якщо самі на волі, а не в застінках?"Це вони наших громадян захищають в Росії, чи вже про своє внутрішнє печуться? За наших людей виходять на акції та ризикують, чи вже про своїх, адже в`язні то ЇХНЬОГО режиму? А Нємцов, вбитий напередодні оприлюднення доповіді по Україні, - це про кого? А Лев Шлосберг, побитий за розслідування по псковським десантникам? - Це не про нас?

Це що таке? Складається враження, що з нами не Росія веде війну, а Бабченко з Сотником. Це вони вороги? Це ми всіх перемогли і все побудували, тепер сидимо і обурюємося на огудників, що зробили замах на наші перемоги?

Не треба видавати містечкове жлобство за національну гордість.


Лариса Волошина на gazeta.ua
Психолог, громадський діяч

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини