"Підтримати"
Новини
Всі новини

Бутусов: Муженко пальцем не поворухнув, щоб врятувати життя "кіборгів" в ДАП

Бутусов: Муженко пальцем не пошевелил, чтобы спасти жизни "киборгов" в ДАП

"Військове міністерство готує три види звітів: один, щоб обманювати громадськість; другий, щоб обманювати кабінет міністрів; і третій, щоб обманювати самих себе", - цитує журналіст Юрій Бутусов Герберта Асквита, прем'єра-міністра Великобританії, який сказав ці слова під час Першої світової війни.

- пише Юрій.

На думку журналіста, українська влада свідомо фальсифікує історію війни, за гроші платників податків - звіти по Иловайску, Дебальцеве, фільм "Рейд" - все це ланки одного ланцюга. А суд все ніяк не почнеться хоча б по Иловайску, хоча прокуратура обіцяла розпочати процес у серпні.

"Правда в тому, що Муженко сидів у надійному бункері, і не вжив жодних заходів, щоб врятувати захисників нового терміналу. Всі, хто міг ходити і пішов звідти вночі з 20-го на 21-е пішки - всі вижили. Якщо б за хлопцями, хоча б пішки були спрямовані підкріплення, то не померли б 6 поранених вночі в терміналі, не потрапили б інші в полон, не вбили б там Ігоря Браневицького..."
- пише Бутусов.

Ось що згадують про командуванні бійці, які стояли до кінця і вижили - Станіслав Стовбан, 81-я бригада:

"Ситуація була дивна, бо ми вже просто виживали, а командування казало: "Тримайтеся, все буде добре, до вас приїде підкріплення". Ми пояснювали, що тут немає куди їхати, бо одні розвалини".


Анатолій Свирид, 81-я бригада, стояв до кінця, не кинув поранених, до кінця надавав допомогу:

"Більше всього мене на війні вразила некомпетентність вищого складу, керівництва. Я просто не вірю, що можна бути такими бездарними. Чи це спеціально робиться, чи це вороги і з ними треба розбиратись. Якщо доведеться, то я піду знову воювати, але не при даному Генштабі. Або доведеться створювати зі своїх перевірених хлопців армію і вибирати собі командирів. Хороша пісня "Пливе кача", але дуже часто вона звучить в Україні. Горе-генералам треба на похорони поїздити і батькам в очі подивитися".

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини