"Підтримати"
Новини
Всі новини
---

Ще раз про мед і його цілющі властивості

Еще раз о меде и его целительных свойствах

Мед здавна визнаний одним з корисних для нашого організму продуктів. Високий вміст необхідних ферментів і здатність натурального меду сповільнювати процеси старіння дарували йому звання суперфуда — ми починаємо повертатися до тих принципів харчування, які сповідували ще наші предки. Ось, що трапитися з вашим організмом, якщо ви почнете вживати мед на щоденній основі.

Шкіра стане чистіше
Мед є природним антиоксидантом — тобто, він сприяє позбавленню організму від зайвих токсинів. Завдяки антибактеріальним властивостям, мед може зробити вашу шкіру чистіше, ніж вона коли-небудь була.

Втрата ваги
Цукор, який міститься в меді, відрізняється від того, що ми вживаємо щодня. Привчіть себе замінювати медом солодощі, зразок шоколаду і газованої води, щоб почати втрачати вагу.

Рівень цукру в крові
Мед і справді містить велику кількість цукру. Але унікальне поєднання фруктози і глюкози насправді допомагає організму регулювати рівень цукру в крові та, в якості корисного бонусу, знижувати рівень холестерину.

Серцеві захворювання
Флавоноїди і антиоксиданти, що містяться в меді, допомагають запобігти ризика виникнення серцево-судинних захворювань. Дослідження показали, що мед уповільнює процес окислення холестерину в крові людини — тобто, перешкоджає саме тому процесу, який може привести до інсульту.

Прощайте, токсини
Мед і тепла вода — чи не найкраща комбінація, спрямована на вимивання шкідливих відходів з вашої системи.

Імунна система
Мед володіє деякими досить вражаючими якостями, які благотворно впливають на імунну систему. Головне, купуйте тільки органічний мед, повний ферментів, вітамінів і мінералів, які будуть захищати вас від багатьох неприємних бактерій.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини