"Підтримати"
Новини
Всі новини

Перевал Дятлова продовжує забирати людські життя

Перевал Дятлова продолжает забирать человеческие жизни

На сумно відомому місці знову виявлені останки чоловіка. Повідомляється, що загиблому на вигляд близько 50 років. Про страшну знахідку першими повідомили туристи, які здійснюють похід в цьому важкодоступному місці.

Погані метеоумови не дозволяють слідчій групі висунутися в район перевалу Дятлова. Там виявлені останки чоловіка, якому на вигляд близько 50-ти років, повідомляє Вести

Читайте на Infokava.com: Розкрита причина загибелі групи Дятлова

Коли саме почне працювати оперативно-слідча група стане відомо після спеціальної наради. Група з фахівцями МНС повинна відправитися на пошуки зниклих туристів, а також виявленого ними тіла. Дзвінок про цю подію був напередодні з супутникового телефону одного з туристів, що беруть участь у сходженні до перевалу Дятлова. За попередніми даними туристів з Пермі було 10, додзвонитися до них не вдалося. Слідчі з рятувальниками вирішують — як їм побудувати маршрут пошуків, вкрай ускладнений поганою погодою.

Понад півстоліття тому, у 1959 році, на перевалі при загадкових обставинах загинула група туристів. Після трагедії це місце стало користуватися поганою славою. У причетності до загибелі людей підозрюють навіть інопланетян.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини