"Підтримати"
Новини
Всі новини

Влада Данії депортувала студента-африканця за те, що той надто багато працював

Власти Дании депортировали студента-африканца за то, что тот слишком много работал

У Данії уряд вислав з країни студента Орхуського університету, який приїхав на навчання з Камеруну, а у вільний час працював прибиральником. Підставою для депортації стало надмірна працьовитість 30-річного африканця – молодий чоловік працював понад встановленої законом норми.

Згідно з чинним в Данії положень, студентів можна наймати виключно на роботу з частковою зайнятістю, при цьому загальна кількість робочих годин не повинна перевищувати 15 в тиждень, повідомляє британське видання The Guardian.

Однак місцеві чиновники з'ясували, що Маріус регулярно переробляв на 90 хв., а значить порушував закон. І хоча африканець наполягав, що кількість годин, яку він відпрацював за рік, не перевищує норму, влада вирішила вислати його з країни.

За даними tvk6, понад 18 тис. викладачів і студентів університету Орхуса підписали петицію з проханням повернути камерунця, щоб він зумів закінчити навчання.

У документі, який вони відіслали міській владі, Маркуса Юбі називають «найкращим, що у нас є» – через депортацію студент був змушений скласти 3 іспити в один день і за всі отримав вищі оцінки.

Реакція влади на петицію поки не відома.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини