"Підтримати"
Новини
Всі новини

ЄБРР допоможе Чернівцям поліпшити систему централізованого теплопостачання

ЕБРР поможет Черновцам улучшить систему централизованного теплоснабжения

Чернівцям виділять кредит на покращення якості послуг централізованого теплопостачання у розмірі 14 млн євро. Таку суму обласному центру готові надати Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР), Східноєвропейське партнерство з енергоефективності та довкілля (E5P) та Фонд чистих технологій (ФЧТ).

Зокрема, на проект, який покликаний підвищити енергоефективність, скоротити витрати і поліпшити фінансовий стан міського комунального підприємства теплопостачання "Чернівцітеплокомуненерго" ("ЧТКЭ"), ЄБРР виділить 7 млн євро, а ФЧТ - 3 млн євро. Крім цього, підприємство отримає інвестиційний грант на суму до 4 млн євро від E5P, найбільшим донором якого є Європейський Союз.

Передбачається, що "ЧТКЭ", яке наразі експлуатує 89 котелень і тепломережу протяжністю 100 км, надаючи послуги централізованого теплопостачання чверті мільйона жителів обласного центру, частково перейде на біомасу.

Реалізація проекту дозволить скоротити споживання природного газу(до 30%) та викиди двоокису вуглецю, пише Екотаун

Необхідну для підготовки та реалізації проекту технічну допомогу у формі консультаційних послуг Чернівцям надало Шведське агентством з міжнародного розвитку (SIDA).

Станом на 15 грудня 2015 року ЄБРР, який є найбільшим фінансовим інвестором в Україні, взяв зобов'язання щодо надання понад 11,7 млрд євро у рамках 354 українських проектів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме