"Підтримати"
Новини
Всі новини

ВІЛ-позитивним діткам на Різдво збирають гроші

ВИЧ-позитивным детям на Рождество собирают деньгиВітчизняні митці створили арт-принти для футболок бренду Fashion AID, гроші від продажу яких перерахують на допомогу ВІЛ-позитивним дітям.

Таку інформацію передає "Культпростір".

До ініціативи приєдналися Данил Галкін, Євгенія Бєлорусець, Катерина Єрмолаєва, Дар’я Кольцова, Роман Михайлов, Микола Карабіновіч і Сергій Якименко.

Партнер проекту журнал ELLE запросив відомих українських дизайнерів створити образи, що поєднують футболки з одягом з їхніх колекцій і стати моделями у фото сесії.

На запрошення відгукнулися дизайнери Світлана Бевза, Олена Буреніна, Жан Гріцфельд, Наталя Каменська, Саша Каневський, Артем Климчук, Анна Октябрь та інші.

Fashion AID – перший в Україні соціальний бренд і благодійний інтернет-магазин, завдяки якому кожен може зробити свій внесок у допомогу ВІЛ-позитивним дітям.

Раніше колекції з авторськими принтами для проекту створювали українські дизайнери та художники: Світлана Бевза, Ксю Марченко, Ілля Чічкан, Маша Шубіна, а також відомі ведучі «Нового каналу»: Марія Єфросиніна, Ольга Фреймут, Олександр Педан та інші.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини