"Підтримати"
Новини
Всі новини

Жителям Тернопільщини розкажуть про переваги світлодіодного освітлення

Жителям Тернопольщины расскажут о преимуществах светодиодного освещения

У Бережанах(Тернопільська область) проведуть кампанію з популяризації світлодіодного освітлення та встановлять енергоощадні лампи на декількох об’єктах. Ініціатором пілотного проекту, який покликаний довести ефективність енергозберігаючих ламп на практиці, став житель міста Олег Катерняк.

За його словами, приватні домогосподарства та підприємства у Бережанах проінформують про переваги світлодіодів вже до кінця 2015 року.
«Підготував 1000 екземплярів таких матеріалів, підкоригував під цифри сьогоднішнього дня, надав детальне роз'яснення по ефективності і рекомендацію щодо світлодіодів, - розповідає раціоналізатор. – Ці буклети роздамо жителям Бережан та району ще до Нового року».


Жителям Тернопольщины расскажут о преимуществах светодиодного освещения

Енергоощадні лампи у місті мають намір встановити у січні-лютому 2016 року, пише Екотаун

Читайте на Infokava.com: Інженер із Луцька заробляє близько 9 тисяч гривень на власній сонячнійелектростанції

«Провели розрахунки і домовились замінити звичайні лампи в одному з корпусів ЗОШ No2, декількох квартирах, одному домі та на вулиці Б. Хмельницького», - говорить Олег Катериняк.


Через два місяці раціоналізатор має намір представити дані щодо енергоощадності проекту та масштабувати його на все місто.

«Перехід на світлодіоди дозволить міському бюджету витрачати на освітлення вулиць у 5-7 разів менше коштів і при цьому забезпечить Бережани світлом», - впевнений ініціатор проекту.


Олег Катериняк вважає, що протягом наступних років необхідно популяризувати заміну звичайних ламп світлодіодними серед мешканців міста.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме