"Підтримати"
Новини
Всі новини

6 цікавих фактів про зимових дітей

6 интересных фактов о зимних детях

Вчені з'ясували, що малюків, народжених в зимовий час об'єднує низка вражаючих фактів. Про них і поговоримо.

Встановлено, що особливості здоров'я і характер дитини залежать від пори року. Все це впливає на майбутнє дитини і його долю.

«Ключ» цього факту пов'язаний з характером їжі, яку смакувала мама, сонячної активності під час вагітності, з кількістю часу, який мама провела на свіжому повітрі і т. п.

6 интересных фактов о зимних детях


Факти:

1. У зимових малюків міцне здоров'я.
Цей факт вчені пояснюють тим, що велика кількість овочів і фруктів, багатих корисними вітамінами, які отримували мама і малюк, як можна краще зміцнили їх імунітет і захисні функції організму. Зимові дітки навіть народжуються набагато крупнішими.
2. Альтернативна версія. Ця версія була запропонована вченими університету штату Теннесі, США. На їхню думку, зимові малюки схильні до ряду серйозних захворювань. Вчені прийшли до висновку, що діти, народжені взимку, частіше хворіють на простудні захворювання, схильні до депресій , досить часто хворіють бронхіальною астмою, алергічними захворюваннями, частіше за інших страждають від головних болів. Все це вони пояснюють тим, що взимку діти дуже мало перебувають на сонці, тому в їх організмі значно знижується вироблення вітаміну Д. До того ж, вітамін Д впливає на вироблення мелатоніну, який зміцнює імунітет дитини.

3. Зимові діти - довгожителі. Тут вчені зробили акцент саме на людях, народжених в грудні. Крім того, люди, що народилися взимку, дуже часто добиваються високих результатів в спорті!

4. Зимові діти дуже важко переносять зміну часових поясів.

5. Зимові малюки часто народжуються раніше терміну . Вчені пояснюють цей факт тим, що взимку майбутні матусі знаходяться під постійним впливом вірусів (грип тощо), що і викликає передчасні пологи. Дитина, яка народилася раніше терміну, як правило, менш розвинена, і в неї недостатньо сформована імунна система, органи зору, слух.

6. Зимові діти найчастіше далекозорі.

7. За характером зимові малюки вольові і наполегливі. . У них величезна працездатність. В спорті і на професійному рівні вони сягають вершин. Найчастіше це самовпевнені особистості, із завищеною самооцінкою, яка допомагає їм у майбутньому.

За матеріалами Принадність

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини