"Підтримати"
Новини
Всі новини

У Китаї живе дитина-"перевертень". ФОТО

В Китае живет ребенок-"оборотень". ФОТО

Маленька китаянка Лю Джанли з'явилася на світ з рідкісним спадковим захворюванням – «синдромом перевертня». Від неї відмовилися навіть батько з матір'ю, і лише далекий родич врятував дівчинку від притулку. Тепер він шукає лікарів, які допомогли б дитині.

Дівчинка народилася з чорними плямами на шкірі і підвищеної волосистістю.

Частину обличчя і 60% поверхні її тіла покриті густими чорними волоссям, які більше нагадують шерсть якоїсь тварини, ніж звичайну рослинність на людському тілі.

Кілька років тому, коли дівчинці було всього 2 роки, її мати не витримала випробування і пішла з сім'ї. А трохи пізніше рідний батько Лю, який якийсь час піклувався про неї, просто не прийшов ввечері за нею в дитячий сад і теж зник у невідомому напрямку.

Через деякий час дівчинку з притулку забрав до себе далекий родич, двоюрідний дідусь Лю Мінін. Хоча хвороба Лю Джанг не доставляє їй фізичних страждань, бідна дитина, незважаючи на дитячий вік, переносить серйозні моральні муки.

Причому офіційно дівчинку досі ніхто не обстежував і не поставив точного діагнозу. Лише імовірно їй ставлять одну з форм гіпертрихозу. Однак у типових хворих гипертрихозом таких темних плям на шкірі зазвичай не спостерігається.

fotostrana

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини